alyona alyona емоційно пояснила, чому заспівала з російськими артистами

alyona alyona емоційно пояснила, чому заспівала з російськими артистами

Артистка прокоментувала спільну роботу з гуртом «Каста».Українська реп-зірка alyona alyona, яка днями потрапила у скандал через співпрацю з російськими артистами, пояснила цю колаборацію.

Як відомо, артистка записала спільну композицію з російським хіп-хоп гуртом «Каста», однак це сподобалося далеко не всім прихильникам творчості реперки. Тож Альона вирішила розставити крапки над «і» та пояснити, чому на це погодилась.За словами співачки, вона є прихильницею цього гурту від 2000-х років. Ще більше Альона їх почала цінувати після того, як вони стали боротися за свободу.

» Як і ми це робимо багато років. Як і тепер доводиться це робити виконавцям Білорусі. Далеко не у всіх артистів звідусіль вистачає мужності виходити на мітинги у своїх країнах, виражаючи свою позицію, писати пісні на болючі теми, а не виключно про любов, веселощі, розставання. Каста – один з небагатьох музичних гуртів Росії, який відкрито протестує проти путінського режиму, випускає кліпи в підтримку революції в Білорусі, а учасники гурту постійно ходять на мітинги і відкрито говорять про свою позицію. Вони одні з небагатьох, хто сказали «нам соромно за Росію», коли у нас анексували Крим», — зазначила Альона.instagram.com/alyona.alyona.official

Реперка зізналася, що їй пропонують і пропонували колаборації десятки артистів з Росії, однаквона їм відмовляла і озвучувала свою позицію. «Каста» став єдиним російським гуртом, на співпрацю з яким Альона погодилася.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому активісти під час автограф сесії alyona alyona взяли з неї обіцянку, що вона ніколи не заспіває з російськими артистами.

Після того, як Альона дала слово не мати нічого спільного з російським шоу-бізом, активісти, своєю чергою, зауважили, що у випадку порушення обіцянки реперки, вони їй обов’язково про це нагадають.

Залиште свій коментар