Акторка Орнелла Муті, яку засудили до ув’язнення після вечері з Путіним, зібралася в Росію: житиме в готелі за $3000/добу

Акторка Орнелла Муті, яку засудили до ув’язнення після вечері з Путіним, зібралася в Росію: житиме в готелі за $3000/добу

Відома італійська актриса Орнелла Муті, яка завжди відкрито демонструвала свою симпатію до країни-терористки і навіть мріяла отримати російське громадянство, зібралася до Москви. Скандальна зірка культових фільмів «Приборкання норовливого» та «Шалено закоханий», за словами пропагандистів, стане головною героїнею театрально-музичної вистави «Бетховен – героїчне життя генія», прем’єра якої пройде 27 листопада на сцені Московського палацу молоді та 28 листопада на сцені Театру на Таганці.Стало відомо, що італійка прилетить до Росії за кілька днів до прем’єри для репетицій. Пропагандистські ЗМІ дізналися, що актриса житиме в номері «Люкс Гранд» п’ятизіркового готелю «Лотте Плаза», вартість проживання в якому за добу – 288 тисяч рублів, або 3 тисячі доларів (близько 113 тисяч гривень).

Пересуватися столицею країни-агресорки Муті буде на автомобілі Mercedes представницького класу. Возитиме її, звичайно ж, особистий водій. А ось побутовий райдер заявлений досить скромний: вода без газу, сирна нарізка, фрукти та чай.Пропагандисти зазначають, що італійська актриса вчить російську мову, але поки що вільно нею не володіє, спілкується за допомогою перекладача. У спектаклі вона гратиме італійською, а глядачам забезпечать російські субтитри.

Орнелла Муті ніколи не приховувала свого фанатизму від держави агресорів. Вона пишалася, що її предки були росіянами. Зокрема, бабуся та дідусь актриси, як розповідала вона сама, жили у Санкт-Петербурзі.Акторка Орнелла Муті, яку засудили до ув'язнення після вечері з Путіним, зібралася в Росію: житиме в готелі за $3000/добу

«Вони були росіянами: жили в Санкт-Петербурзі. Мій дідусь був офіційним лікарем царя. Бабуся моя була піаністкою. Тільки в 1917 році їм довелося виїхати в Естонію. Моя мама народилася в радянській Естонії, хоча сім’я не була естонською», – ділилася артистка.

Перший раз до Росії італійка прилітала в 1979 році для зйомок у фільмі Григорія Чухрая «Життя прекрасне». Після цього вона неодноразово відвідувала РФ. А один із таких візитів у 2010 році закінчився гучним скандалом і навіть судом.

Так, актриса отримала підроблену довідку про стан здоров’я та зірвала вистави зі своєю участю в італійському театрі. Як виявилося, хвороба була вигадана, а зробила це Муті для того, щоб приїхати до Росії заради бенкету з президентом-диктатором Володимиром Путіним. Тоді італійка сиділа за одним столом із воєнним злочинцем, а театр згодом подав скаргу на актрису до прокуратури.

Акторка Орнелла Муті, яку засудили до ув'язнення після вечері з Путіним, зібралася в Росію: житиме в готелі за $3000/добу

Суд над зіркою тривав не один рік. У 2015-му її засудили до восьми місяців тюремного ув’язнення та штрафу в розмірі 600 євро за шахрайство за обтяжливих обставин. Після цього відбулися апеляція та касація, і зрештою актриса виплатила театру 36 тисяч євро (1,4 млн гривень).

Не перестала любити Росію Орнелла Муті і після повномасштабного вторгнення. Напередодні, на початку лютого 2022-го, вона зізналася, що хоче отримати російський паспорт. А коли росіяни атакували всю Україну своїми ракетами, здійснюючи геноцид українського народу немислимих масштабів, акторка назвала війну «неправильною». Щоправда, агресії РФ так і не визнала.

«Я спантеличена. Я збентежена, тому що мені шкода, я дуже люблю росіян, і росіяни дуже люблять мене, але ця війна марна, тобто війна завжди неправильна», – коментувала Муті.

Залиште свій коментар