Актор Талашко звільнився з університету після секс-скандалу. Подробиці

Актор Талашко звільнився з університету після секс-скандалу. Подробиці

75-річний український актор, викладач Володимир Талашко, який у серпні потрапив у секс-скандал, більше не працює у КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Народний артист написав заяву на звільнення за власним бажанням.Акторка Вікторія Муштей, одна з перших, хто заявила про домагання Володимира Талашка, розповіла про це на особистій сторінці у Facebook. «Тепер є прецедент офіційного розслідування харасменту у творчому виші та успішна його розв’язка», – зазначила Вікторія.

Вона додала, що всі труднощі, через які їй довелося пройти, варті того, щоб нові студентки не були жертвами насильства. Також, на її думку, це буде прикладом для викладачів, які зловживають владою.


Зірка фільму "У бій ідуть лише старі" Володимир Талашко.

Акторка заявила, що не миритиметься з подібною системою, але й поміняти її буде не просто.

«Я хочу жити в країні, де таке не вважається нормою», – підсумувала акторка.
Акторка розповіла про завершення секс-скандалу в університеті ім. Карпенка-Карого.

Нагадаємо:

Студентки університету, в якому працював Володимир Талашко, звинувачували свого викладача у тому, що він схиляв їх до інтиму. Він нібито запрошував дівчат до себе додому, щоб розглянути їхній талант, дати кілька порад перед іспитами, вони випивали, а потім він «фотографував голими, заводив до спальні і схиляв до інтиму». Після розголосу скандалу в мережі Міністерство культури ініціювало розслідування.

Народний артист Володимир Талашко.

Коротко про знаменитість:

  • Володимир Талашко – радянський та український актор, родом із Ковеля (Волинська область). 2002 року йому надали звання народного артиста України. З 1972 року є актором кіностудії імені О. Довженка. Відомий завдяки ролі у фільмі «У бій йдуть лише старі», в який він потрапив завдяки кінорежисеру Леоніду Бикову, який помітив Талашка у шестисерійній кінострічці «Як гартувалася сталь».
  • Володимир у минулому – ведучий програм «Житимемо» і «Польова пошта пам’яті». Викладав в університеті КНУТКіТ понад 40 років. Є дочка Богдана Кудрявцева, яка народила Талашкові двох онучок – Ліну та Єсенію.
Залиште свій коментар