Айтішник з Нідерландів працює дистанційно з українського села і вирощує кіз

Айтішник з Нідерландів працює дистанційно з українського села і вирощує кіз

Айтішник Фердінанд Саннес переїхав з Нідерландів до невеличкого селища на Херсонщині, де щасливо веде господарство з родиною та працює дистанційно в ІТ-компанії.Про це пише dev.ua.

Уперше Саннес відвідав Україну у грудні 2020 року. Він приїхав до дівчини, з якою познайомився в інтернеті. Саме тоді він зустрів свою майбутню дружину. Сьогодні визнає, що саме сім’я є головною причиною того, що він  залишився жити в Україні.Тут він зіткнувся з деякими складнощами.

«Звичайно, є великий мовний бар’єр. У повсякденному житті я часто використовую жестикуляцію або телефон із перекладачем Google, щоб пояснити свою думку, сказати, чого хочу. Але був цікавий момент, коли я купував квіти для дружини: продавчиня не знала англійської, однак ми змогли зрозуміти один одного, спілкуючись французькою», — згадує хлопець.

Іноземець проживає разом із дружиною та донькою. На його думку, Україна – це чудове місце для життя та віддаленої роботи.«Тут доволі спокійно та тихо, чудові краєвиди, є безліч маршрутів для родинних прогулянок», — каже він.

Родина Фердінанда живе як звичайні селяни: активно ведуть домашнє господарство, часом виїжджають до міста.

«У нас є три кози, собака, дві кішки, які самі вирішили жити з нами, до весни потрібно знову купити курей», — ділиться іноземець.

Сім’я Саннес має величезний город, де вирощують овочі і фрукти.

«Якщо хочеться відчути трохи міського життя, без проблем можемо дістатися до Херсона, Миколаєва. Однак спокійний заміський темп, як на мене, чудово поєднується з динамічною роботою в ІТ», — каже Саннес.

Жити в Україні Фердінанду подобається.

«Перед моєю поїздкою в Україну я чув багато стереотипних страшилок: там небезпечно для іноземців, високий рівень злочинності, ти не зможеш навіть розрахуватися банківською карткою. Звичайно, я на власному досвіді переконався, що це не так», — розповідає айтішник.

Він зізнається, що закоханий в Україну.

«Мені дуже подобається Україна, тут справді класно — неймовірна природа, є де відпочити, де провести час із родиною, тут можна подорожувати й насолоджуватися життям», — каже Фердінанд.

Нідерландський гість у захваті від людей: «Особливо мені подобаються люди — українці привітні, готові допомогти та надати підтримку».

 

Попри безліч можливостей залишати Україну Саннес з родиною не планують.

«У планах — будувати свою кар’єру тут. Для цього є всі можливості, а рівень компенсації такий же, як наприклад, у Польщі», — каже хлопець.

Він працює дистанційно в українській ІТ-компанії EPAM і абсолютно задоволений.

Залиште свій коментар