«А що мужики скажуть»: сексологиня розповіла, що робити з маленьким розміром і кому потрібна інтимна пластика. Ексклюзив

«А що мужики скажуть»: сексологиня розповіла, що робити з маленьким розміром і кому потрібна інтимна пластика. Ексклюзив

Практично всі чоловіки та жінки стикаються з невпевненістю через своє тіло. Декого не влаштовує розмір статевого члена, інших бентежать складочки на животі або целюліт, треті взагалі хочуть вибілити собі статеві органи.Навіщо боротися зі стереотипами, чому не потрібно бігти під ніж пластичного хірурга і як поліпшити якість статевого життя за допомогою простих розмов – розповідає сексологиня-психологиня Катерина Бучинська ексклюзивно для OBOZREVATEL.

– Чому чоловіки часто комплексують через свій розмір?
– Це соціальний міф, що повинен бути «великий». Але якщо задуматися, для чого він потрібен? Для того, щоб хвалитися перед друзями, або для того, щоб жінка отримувала задоволення?

Чоловіки часто комплексують через свій розмір

Якщо ми націлені на принесення задоволення, то з погляду фізіології досить невеликого розміру, оскільки чутлива зона піхви розміщена на відстані 6 сантиметрів.
Окрім того, можна приносити насолоду різними способами: за допомогою рук, язика та іграшок. Важливо, щоб між партнерами була довіра і комунікація. Жінка повинна говорити, як їй подобається. Це взагалі не проблема, це більше психологічний момент і соціальний стереотип.

Сексуальне задоволення можна доставляти різним способом: за допомогою рук, язика й іграшок

У нас немає освіти, яка розповідала б, який розмір підійде. Є тільки установки, що повинен бути «великий». Але це неправда насправді. Є жінки, яким великий розмір не підходить, їм боляче.

– Як чоловікові впоратися з невпевненістю через невеликий розмір?

– У крайньому разі, в секс-шопах продаються спеціальні насадки для члена, які хоча і не збільшують розмір, але більше заповнюють піхву. Це потрібно, якщо у жінки є потреба через ширшу піхву. Але, як правило, можна обійтися бесідою.

Потрібно поставити собі запитання: «Для чого?». Тобто запитати себе, на що це впливає. Як правило, невпевненість впливає на якість статевого життя і на те, «що там мужики-пацани про мене скажуть», і щоб партнерка не засміялася.

Невпевненість впливає на якість статевого життя

Впевненість у собі – це індивідуальне питання й опрацьовується окремого в кабінеті фахівця психотерапевта або сексолога.

– А що робити жінці, якщо вона соромиться свого тіла, боїться зайвих складочок на животі?

– Потрібно працювати із соромом і прийняттям свого тіла, тому що у жінки є в голові стереотип про ідеальну картинку. Світ соцмереж, реклама та ЗМІ диктують нам, що всі такі ідеальні та красиві. Може, хтось десь щось говорив, або досвід попередніх партнерів із серії «ти жирна, страшна», або вона сама собі придумала.

У жінки часто є в голові стереотип про ідеальну картинку

Але, як правило, велика частина населення – це абсолютно звичайні жінки зі складочками та целюлітом. Багато з них народжують, це нормальний природний процес.

Але якщо є така невпевненість і ви бачите, що щось не так, то за собою просто потрібно стежити й не запускати. Піти в спортзал, стежити за харчуванням, якщо взагалі ніяк і хочеться бути ідеальною.

– А що робити іншим людям, які не прагнуть бути ідеальними, але все ж боятися розслабитися в ліжку?

– Дуже важливий контакт із партнером. Як правило, чоловіки говорять: «Я тебе і так люблю, мене все влаштовує». Варто зрозуміти для себе, що чоловіки взагалі не звертають на це увагу, це тільки таргани у жінок.

Навіть люди із зайвою вагою нормально оргазмірують і отримують задоволення
 

Тому потрібно боротися із зацикленістю, яка заважає розслабитися під час сексу. Адже навіть люди із зайвою вагою нормально оргазмують і отримують задоволення.

– Естетична інтимна пластична хірургія може поліпшити секс?

– Естетичну медицину рекомендують тільки в тих випадках, коли дійсно є патологія, яка заважає пересуванню. Є жінки, у яких, наприклад, великі статеві губи. Вони випирають, труться і спричиняють фізичний дискомфорт. Їм це рекомендовано.

 
Потрібно боротися із зацикленістю, яка заважає розслабитися під час сексу

Такі операції також потрібні після розривів під час пологів. Але знову ж таки, якщо все нормально, то звідки у людини потреба в собі щось змінити?

Це нав’язане порно, де все ідеально та актори вибілені, вилизані й з ідеальною епіляцією. Потрібно розуміти, що цим акторам платяться величезні гроші, і їм потрібна гарна картинка. Але ми всі різні, і природою так закладено.

 
Стереотипи в плані сексу нав'язані порно

– А уколи в точку G працюють?

– Зараз популярні уколи в точку G для підвищення чутливості. Але це все маячня, воно ніяк не працює з погляду фізіології, але працює з точки зору психіки.

Уколи в точку G ніяк не працюють з погляду фізіології
 

Це ефект плацебо. Жінка, яка вколола собі щось, думає, що повинен бути ефект, і вважає, що він з’являється. Але це неадекватно, не варто цього робити.

Будь-яке тіло гарне, і, якщо щось не влаштовує, можна зробити епіляцію, наприклад. Але якісь серйозні штуки – це більше психологічний момент.

Не варто лягати під ніж хірурга, якщо є психологічні проблеми з прийняттям себе
Залиште свій коментар