90-річний африканець викупив 20-річну дівчину й одружився з нею. Фото і відео

90-річний африканець викупив 20-річну дівчину й одружився з нею. Фото і відео

90-річний емір Даура, держави у Центральному Судані, Умар Фарука одружився з 20-річною Айше Іро Майкано. Викуп за неречену склав 1 млн нігерійських найр або близько 2,5 тисяч долларів.Скромна церемонія відбулася в штаті Кацина, повідомляє видання Daily Nigeria. В офіційний Instagram-акаунт також виклали короткий ролик, на якому молода дівчина танцює на церемонії під традиційну музику (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Відомо, що правитель, який народився в 1932 році, одружився не менше ніж на чотирьох молодих дружинах за останні шість років. Проте перед весіллям, яке відбулося 2 дні тому, він розлучився з ними, щоб узяти за дружин інших молодих дівчат.Скромна церемонія відбулася в штаті Кацина

Джерело, близьке до правлячої родини додав: «План полягав у тому, що емір хотів одружитися щонайменше з трьома дружинами одночасно».

20-річна дівчина вийшла заміж за 90-річного еміра

За місцевими законами, чоловікам дозволяється багатоженство при умові, що вони можуть забезпечити усіх своїх обраниць та дітей. Проте така традиція поширена лише в сільських місцевостях.90-річний емір Даура одружився

Зазначимо, що емір – титул правителя або князя в деяких мусульманських країнах Азії й Африки.

Еміри вважаються хранителями релігії та традицій. Вони мають незначні конституційні повноваження, але вважаються дуже поважними особистостями, до яких часто прислуховуються.

Емір заплатив 1 млн нігерійських найр

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Daily Nigerian (@dailynigerian)

Залиште свій коментар