9 українських зірок, які зробили камінг-аут. Фото

9 українських зірок, які зробили камінг-аут. Фото

В українському шоу-бізнесі деякі зірки роками замовчували свою сексуальну орієнтацію. Артисти, які належать до ЛГБТ-спільноти, довго не наважувалися на камінг-аути, адже боялися втратити шанувальників та отримати осуд суспільства.У мережі такі зізнання викликають бурхливі обговорення. OBOZREVATEL вирішив згадати найгучніші камінг-аути українських знаменитостей.

Меловін зізнався, що він бісексуал

На масштабному фестивалі Atlas Weekend український співак MELOVIN зробив камінг-аут на очах у сотень шанувальників. Артист показав, що він є бісексуалом, спершу пристрасно поцілував дівчину, а потім хлопця.Травесті-діва Монро є письменницею, співачкою і блогеркою

Травесті-діва Монро є найяскравішою представницею ЛГБТ-спільноти в Україні. Знаменитість захотіла змінити стать ще у 18 років. Відвідавши психолога, молода людина зрозуміла, що в неї жіноча душа в чоловічому тілі. Зірка вирішила не робити операцію зі зміни статі. В 2001 році Монро створила перший колектив травесті-артистів «Фабрика Зірок». Вона неодноразово брала участь у конкурсі краси «Міс травесті».

Раніше Зіанджа була Борисом Апрелем

Співачка Зіанджа раніше була відома, як Борис Апрель – артист «Фабрики зірок-2». У 2014 році зірка переїхала в Лос-Анджелес та зробила сенсаційне зізнання: вона змінила стать, зустрічається з хлопцем і тепер її ім’я Анна Ейпріл. У 2018 році Анна під псевдонімом Зіанджа з’явилася на українському шоу «Голос країни».Костянтин Гнатенко зізнався у гомосексуальності

В Україні першим серед знаменитостей здійснив камінг-аут у 1997 році журналіст та епатажний телеведучий Костянтин Гнатенко в шоу «Я не монстр». Чоловік зізнався у своїй гомосексуальності. Костянтин зараз пише дитячі казки, книги, пісні для Ірини Білик, Наталі Могилевської та інших зірок.

Анатолій Єрема зробив камінг-аут

Креативний продюсер і журналіст Анатолій Єрема у 2007 році зізнався, що він гей. 12 років Єрема прожив в офіційному шлюбі з жінкою, де в них народилося двоє дітей. Проте пара розлучилася, коли 34-річний телеведучий почав стосунки з чоловіком. Анатолій захищає права ЛГБТ-спільноти, не приховує свої взаємини з партнером та регулярно відвідує гей-клуби.

Франческо Боргато розповів, що він гей

Колишній учасник українського гурту Kazaky Франческо Боргато у 2011 році здійснив камінг-аут, коли розповів про гомосексуальну орієнтацію. Хлопець не приховував свій роман з американським хореографом, який співпрацює з відомими зірками.

Шер-Марина змінила стать

Шер-Марина Камілова брала участь у проєкті «Від пацанки до панянки», де зробила камінг-аут про те, що вона трансгендер. До цього ніхто не здогадувався, що жінка народилася в чоловічому тілі. Зараз Шер-Марина веде свій блог в Instagram.

Каріна Мінаєва є професійною моделлю

Учасниця 1 сезону шоу «Супермодель по-українськи» Каріна Мінаєва народилася в чоловічому тілі та вирішила змінити стать. Дівчина хоче довести, що трансгендери не мають бути вигнанцями в суспільстві, вони можуть підкорювати подіуми й досягати успіху в різних сферах.

Юля Гельтсман веде власний блог.

Учасниця 3 сезону шоу «Супермодель по-українськи» Юлія Гельтсман також зізналася, що народилася дівчиною в чоловічому тілі та в 16 років змінила стать. Зараз фотомодель має приголомшливу струнку фігуру і продовжує будувати успішну кар’єру.

Камінг-аут – оприлюдення на публіку своєї сексуальної орієнтації, яку людина раніше приховувала. Термін «coming out» з англійської означає «розкриття» і застосовується щодо членів ЛГБТ-спільноти.

Залиште свій коментар