81-річний франківець встановив світовий рекорд з легкої атлетики

81-річний франківець встановив світовий рекорд з легкої атлетики

Колишній викладач Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу здобув дві срібні та одну золоту медаль, встановивши світовий рекорд у віковій категорії 80+.Про це повідомляє Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, передає “Еспресо.Захід“.

 Багаторічний викладач кафедри фізичного виховання і спорту, а сьогодні – інструктор з фізичного виховання Центру молодіжного спорту Ігор Файчак не словом, а ділом засвідчує свою професійну майстерність. На IX літніх Всеукраїнських іграх ветеранів легкої атлетики ім. М. Баки, які відбувалися в м. Дніпрі, спортивна легенда здобув дві срібні і одну золоту медаль, встановивши світовий рекорд у віковій категорії 80+ з бігу на 200 м з бар’єрами за 49.35 сек. До того ж він посів 2-ге місце у категорії бігу 80 м з бар’єрами та зі стрибків у довжину.

Ігор Файчак, якого ІФНТУНГ віддавна вважає своєю живою спортивною легендою, бере активну участь у ветеранському спорті, він є учасником та призером багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань з легкої атлетики серед спортсменів старшої вікової категорії. За словами легкоатлета, біг з бар’єрами – дуже травматичний вид легкої атлетики.Організатори ігор навіть змінили умови забігу для категорії 80+ – не 300 м, а 200. Проте охочих бігти все одно не надто багато. Світовий рекорд у цій категорії надихнув спортсмена потрапити на ветеранський чемпіонат світу.

За нагороди в Дніпрі змагалися 213 учасників, які представляли 24 області України. І хоча помітно збільшилась кількість учасників “молодших” вікових категорій, приїхали й аксакали спорту, яким далеко за 90 років. Попри спеку, боротьба була жорсткою. За оцінкою спортсменів і суддів, змагання пройшли на високому рівні.

Залиште свій коментар