​​В Луцьку безхатьки поселились в паркувальній будці і здирали гроші за парковку

​​В Луцьку безхатьки поселились в паркувальній будці і здирали гроші за парковку

Безхатьки, які оселилися у паркувальній будці біля пивного клубу «Оболонь» («Кораблик»), вимагають у водіїв гроші за паркування транспортних засобів.Про це повідомив один з водіїв, передає інформаційне агенство Конкурент.

За словами чоловіка, безхатченки вимагали у нього гроші за паркування автомобіля. Інцидент трапився декілька днів тому. Також відомо, що це непоодинокий випадок.Нагадаємо, раніше лучани скаржилися на шум і антисанітарію, яку створює група чоловіків, що самовільно оселилася у закинутій паркувальній будці біля пивного клубу. Про проблемну ситуацію на засіданні бюджетної комісії Луцькради 29 липня повідомив депутат, очільник фракції “Громадянський Рух “СВІДОМІ” Тарас Шкітер. Обранець громади зазначив, що до нього зі скаргами звернулися виборці. Він пропонував доручити департаменту муніципальної варти розібратися з цим питанням.Представники адміністрації «Кораблика», спочатку у покинутій будці оселилася одна безпритульна жінка старшого віку. Однак згодом навколо неї згуртувалася група чоловіків, які не мають постійного місця проживання та зловживають алкогольними напоями.

Вони перекнували журналістів, що працюють у «Кораблику». Однак у пивному клубі це заперечили, зазначивши лише, що раніше давали одному із чоловіків гроші за прибирання території, втім, це не дає йому права жити у будці.

Залиште свій коментар