З’явилися фото виставленої на продаж у Києві квартири в 6 кв. м

З’явилися фото виставленої на продаж у Києві квартири в 6 кв. м

Квартира в Києві розміром у 6 квадратних метрів є найменшим житлом, виставленим на продаж в Україні.За словами експертів, її розмір дорівнює вантажному ліфту в багатоповерхових будинках, передає Сегодня (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Житлова площа розташована у масиві Новобіличі в підвалі п’ятиповерхового будинку. За словами її співвласниці Ольги Вернигори, раніше тут були дві комори по три метри кожна. Вона разом із чоловіком викупила їх. Зробили ремонт, а наприкінці минулого року нерухомість виставили на продаж за 9 тисяч доларів.«Тут є спальне місце – розкладний диван. Можна спати як одній людині, так і двом», – розповіла жінка.

Санвузол розміщений через перегородку від дивана, душ доведеться приймати прямо над вмонтованою в підлогу чашею «Генуя». Є бойлер та господарський блок: мініелектроплита, сковорідка, каструля, розетки, електрочайник та пральна машина. Централізованого опалення немає.Вернигора додала, що на створення такого мініжитла їх із чоловіком надихнув китайський досвід. У Пекіні є схожа «квартира» на 4 кв. м. Її вартість – близько 10 тис. доларів. У Європі та США теж трапляється подібне житло, але коштує воно дорожче.

На думку експертів, такі «квартири» навряд чи стануть популярними. Перенаселення, як у Китаї, в Україні немає, а квадратні метри у мініжитлі коштують дорожче, ніж у звичайному. Крім того, через квартиру площею менш ніж 13,5 кв. м. можуть виникнути проблеми.

«За нормами, це не оселя. Це просто приміщення. Рано чи пізно, думаю, можуть навіть виселити, незважаючи на право власності. Це буде вирішувати суд», – зазначив експерт із питань нерухомості Юрій Піта.

Крім того, якщо це нежитлове приміщення, то і прописку там отримати неможливо.

Квартиру побудували, об'єднавши дві комори.
Душ і туалет суміщені.
У квартирі є невеликий господарський блок.
На створення такого житла господарів надихнув досвід Китаю.
Залиште свій коментар