ЗСУ відбивають атаки ворога, серед окупантів почалася паніка через величезні втрати в Україні – Генштаб

ЗСУ відбивають атаки ворога, серед окупантів почалася паніка через величезні втрати в Україні – Генштаб

Збройні сили України продовжують тримати оборону та відбивати наступи ворога на визначених напрямках. Водночас у лавах російських окупантів з’явилися панічні настрої через величезні втрати, яких вони зазнають у нашій країні.Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ на ранок 9 березня. Протистояння російському вторгненню триває вже чотирнадцяту добу (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

  • На Північному та Північно-західному напрямках продовжується ведення бойових дій в Поліському та Волинському операційних районах, а також вздовж ділянки державного кордону України та в районах населених пунктів Ніжин, Іваниця, Тростянець, триває оборона міста Чернігова.
  • Угруповання сил і засобів оборони міста Києва відбиває наступ противника, наносить вогневе ураження його наступальним угрупованням та утримує визначені рубежі.
  • На Південному напрямку оперативні угруповання сил оборони здійснюють прикриття державного кордону України та морського узбережжя, охорону і оборону аеродромів та об’єктів критичної інфраструктури.
  • На інших напрямках угруповання військ проводять стабілізаційну операцію та виконують завдання територіальної оборони.
  • Повітряні сили ЗСУ відбивають ракетно-бомбові удари та знищують засоби повітряного нападу окупантів, а також прикривають важливі об’єкти інфраструктури України та угруповання військ.

Також зазначається, що через численні втрати противника проводиться прихована мобілізація під виглядом навчальних зборів на тимчасово окупованій території АР Крим, у Краснодарському краї та окремих районах Донецької і Луганської областей. Ворог активізував діяльність щодо набору добровольців для війни на території України.У Генштабі кажуть, що зафіксовано випадки відрахування юнаків призовного віку з вишів у РФ для поповнення резерву армії загарбників.

«Окупантами не виключається можливість залучення до війні з Україною військовослужбовців невизнаної Придністровської Молдовської Республіки у кількості до 800 чоловік, але морально-психологічний стан зазначеного особового складу залишається на низькому рівні», – зауважили у відомстві.У Бердянську окупанти почали поширювати пропагандистські матеріали для дискредитації військово-політичного керівництва України.

«У населених пунктах Чернігівської області, що тимчасово зайняті російськими військами, ворог, у порушення норм Міжнародного гуманітарного права, продовжує переховувати озброєння та військову техніку серед житлових будинків та в приміщеннях сільськогосподарських об’єктів. Використовує мережу лікувальних закладів для надання медичної допомоги пораненому особовому складу. Окупанти виводять з ладу вежі стільникового зв’язку», – додали у Генштабі.

Крім того, у Херсонській області виявлено, що російські військовослужбовці, переодягнені у цивільний одяг, висувалися у напрямку на Миколаїв.

«За наявною інформацією серед особового складу окупаційних військ поширюються панічні настрої через величезні втрати у живій силі та техніці«, – підсумували у Генштабі ЗСУ.

Зведення Генштабу на ранок 9 березня.
Зведення Генштабу на ранок 9 березня.
Залиште свій коментар