Захоплений в полон десантник «російської військової еліти» розповів про мародерства і безчинства своїх

Захоплений в полон десантник «російської військової еліти» розповів про мародерства і безчинства своїх

Після захоплення його в полон, його підрозділ змішувала з землею українська артилерія.Двоє бійців територіальної оборони та поліцейський узяли в полон десантника розхваленої російською пропагандою Псковської дивізії. Узяли тихо, без пострілів. Той розповів ТСН, як так звана «російська військова еліта» воює з цивільними, мародерствує, а після потрапляння до полону — одразу ж мріє повернутися додому.

Володимир Сафронов, десантник розпіареної пропагандою Псковської девізії. Ба навіть більше, якщо вірити російській пропаганді, 104 полк — один з найкращих в Росії. Десятки нагород, підрозділ першим отримав звання «ударний».«Він відійшов від позицій метрів на 8 справити свою потребу і був затриманий нашими військовослужбовцями. Затриманий без жодного пострілу», — кажуть українські бійці.

Псковський десантник спочатку просить поїсти, а під час спілкування багато п’є води. Зізнається, увесь місяць в Україні недоїдав. Їжу окупанти відбирали у цивільних.«У нас погано з їжею, ми заощаджуємо на їжі постійно… Дуже часто, що один пайок на день, йде на 2 людей. І переважно харчуємося тим, що знайдемо в будинках. Мародерства дуже багато, особисто мною було помічено, але я не підтримую таке, в основному цим займалися командувач і старші сержанти», — твердить полонений.

Володимир тепер каже, що його надурили. Після 2 місяців строкової служби, мовляв, його, вчителя фізкультури за спеціальністю, наполегливо агітували підписати контракт і лише він поставив свій підпис, одразу перекинули на війну в Україну.  «Я бачив цивільних, які ховалися, деяких у заручники брали, виводили, я бачив людей, які не могли евакуюватися, які у страху постійному перебували, безмірно шкода їх було, дуже страшно знаходити їх», — каже той.

Але вже за мить десантник чітко говорить, що він готовий був стріляти, куди йому накаже командир. «Наказ був готовий виконувати», — каже полонений.

Уже не виконав. «Еліту російського війська» везуть до його ж колег у Київ. Вони ж усі планували в’їхати до столиці України. Там з ним спілкуватимуться представники спецслужб, щоб достеменно дізнатися, що встиг накоїти він в Україні.

Залиште свій коментар