«Заходжу до спальні, а дружина купує дрони»: український футболіст розповів, що таке кохання, і відправив швидку для «Азова»

«Заходжу до спальні, а дружина купує дрони»: український футболіст розповів, що таке кохання, і відправив швидку для «Азова»

Український футболіст іспанської «Фуенлабради» Роман Зозуля розповів, що для нього кохання під час війни з Росією. Український нападник, який уже вісім років регулярно допомагає нашим військовим, показав нові «посилки» для «Азова» та Миколаєва.На своїй сторінці у Facebook Зозуля розповів, чим вечорами у спальні займається його дружина Марина та на які жертви готовий піти маленький син, щоб допомогти своїй країні.

Рома Зозуля у грі.

«Кохання – це… коли я заходжу ввечері в нашу з спальню, а дружина вибирає і купує дрони для наших захисників. Кохання – це… коли мій 5-річний син готовий пожертвувати свої рації для наших воїнів. Правда, вони іграшкові, але він цього не знає», – написав нападник.Роман Зозуля із дружиною.

«Кохання – це… коли українці з Гонконгу, українська діаспора в Мадриді та благодійна організація «Ланцюжок добра» об’єднують свої зусилля, й 2 машини швидких, по вінця запаковані всім життєво необхідним, відправляються в Україну. Перша – для наших Героїв з «Азову», друга – прямує до Героїв у Миколаїв. Бо для них любов – це захищати Україну та очищати рідну землю від брудних чобіт рашистських окупантів», – вважає Роман.

ЗСУ знищують окупантів прямо у техніці
Росія зазнає втрат в Україні

Також український футболіст підкреслив, що кохання – це також наша незламна віра у вільну, незалежну Україну та її неймовірно крутих дітей. Він подякував усім, хто наближає нашу перемогу. І вважає, що вона близько, «бо кожен робить свою справу з любов’ю».Машини забивають повністю.
Допомога для України.
Зозуля та запаковані швидкі.

Раніше Зозуля зазначив, що не бачить сенсу звертатися з якимись проханнями до жителів РФ, оскільки в Росії 125-мільйонне стадо баранів, всі вони пробиті і з ними без толку говорити.

Роман Зозуля у Іспанії.
Роман Зозуля.
Залиште свій коментар