За матеріалами СБУ затримали два зрадники, які штурмували Авдіївку, їх на місці…

За матеріалами СБУ затримали два зрадники, які штурмували Авдіївку, їх на місці…

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримали два зрадники, які штурмували АвдіївкуЗавдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримали ще два зрадники, які воювали проти Сил оборони на Донеччині.

Обидва бойовики обстрілювали з автоматичної зброї бойові позиції підрозділів ЗСУ в районі Авдіївки.Українські захисники захопили зловмисників у полон під час ворожих штурмів міста у червні та наприкінці 2023 року.

За матеріалами української спецслужби суд визнав їх винними та призначив обом 15 років тюрми.Як встановило слідство, одним із засуджених є мешканець тимчасово захопленого Донецька. У перший день повномасштабного вторгнення рф він добровільно «мобілізувався» до окупаційних угруповань Південного військового округу росії.

Там його призначили на посаду стрільця у складі 115-го стрілецького полку країни-агресора та відправили до місця дислокації загарбників поблизу Горлівки.

Звідти підрозділ зрадника мав просуватися у напрямку Авдіївки для штурму українського міста.

Іншим засудженим є 33-річний мешканець тимчасово окупованого міста Сніжне на Донеччині. Навесні 2023 року він приєднався до 267-го стрілецького батальйону російських військ.

Після нетривалого курсу навчання на полігоні ворожого поплічника призначили кулеметником та направили на передову східного фронту.

На підставі зібраних доказів суд визнав його винним за трьома статтями Кримінального кодексу України:
•⁠ ⁠ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
•⁠ ⁠ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації);
•⁠ ⁠ч. 2 ст. 260 (участь у непередбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях).

Дії ворожого стрільця кваліфіковано за двома статтями Кримінального кодексу України:
•⁠ ⁠чч. 1, 2 ст. 111 (державна зрада);
•⁠ ⁠ч. 7 ст. 111-1 (надання збройним формуванням держави-агресора допомоги у веденні бойових дій проти ЗСУ та інших військових формувань).

Залиште свій коментар