З Ізраїлю депортували дванадцять сімей українців, які прибули як біженці

З Ізраїлю депортували дванадцять сімей українців, які прибули як біженці

Серед прибулих були лише жінки та діти.Ізраїль не просто відмовляється приймати біженців з України, а й депортує тих, хто може претендувати на притулок у цій країні. Так, у ніч на четвер із країни депортували дванадцять сімей, які прибули до аеропорту Бен Гуріон, повідомив вранці Антон Геращенко, передає ZN.ua.

“Ізраїль продовжує ігнорувати агресію фашистської РФ проти України. Замість допомоги – ми отримуємо відмову навіть у притулку для наших співгромадян. За інформацією від Посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука, сьогодні вночі знову 12 сімей (жінки та діти) протримали всю ніч в аеропорту Бен Гуріон і потім депортували вранці до Польщі!”, – повідомив він у своєму Telegram-каналі.Він зазначив, що депортації відбуваються незважаючи на домовленість про безвізовий режим між країнами. При цьому громадян РФ та Білорусі пускають без віз.

Нагадаємо, що Ізраїль фактично зупинив дію безвізу для українських громадян, запровадивши електронні дозволи. Цей крок викликав обурення у Києві, яке назвав його «недружнім».Залиште свій коментар