Юна TikTok-блогерка з Києва заявила про ненависть до української мови і потрапила в «Миротворець». Відео 18+

Юна TikTok-блогерка з Києва заявила про ненависть до української мови і потрапила в «Миротворець». Відео 18+

TikTok-блогерка з ніком maybe_lizaaaaa (Ліза Леоненко) записала відео про те, як її дратує українська мова, а також обматюкала «маленьких патріотиків».На скандальний ролик звернув увагу генерал-полковник Збройних сил України Ігор Колесник. Він поділився записом на своїй сторінці у Facebook і повідомив, що Леоненко 15 років (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Дівчину вже внесли в базу волонтерського сайту «Миротворець«. Там зазначили, що блогерка «свідомо взяла участь в інформаційній спецоперації Росії (країни-агресора) проти України».«Та вср*лася мені ваша мова. Якщо людина не любить цю мову, то навіщо нею розмовляти. Щоб ви розуміли, наскільки я негативно ставлюся до української мови, – я не буду дружити з тією людиною, яка розмовляє українською», – говорила тіктокерка у своєму відео.

maybe_lizaaaaa

Українка також сказала, що її дуже дратує державна мова, особливо її звучання.«Тому, маленькі патріотики зі своєї зал*пи і своїх сіл, від*біться від мене, будь ласка. Бо в Києві майже немає людей, які розмовляли б українською. Всі говорять російською, і нікого це не *бе», – зробила грубу заяву дівчина.

Сторінка дівчини в розділі "Чистилище"

Скандальне відео maybe_lizaaaaa:

 

Залиште свій коментар