Ті мешканці Росії, які ще можуть зайти у свої соцмережі, зазнали розгромної поразки в інформаційній війні на, так би мовити, бєлгородському фронті.

Після вибухів, що пролунали в місті ввечері 29 березня, наші кібервійська поширили низку жартівливих повідомлень у мережі. І їх панічно підхопили росіяни, повідомляє 24 канал.«Мітки», «диверсанти» та інші причини негайно тікати з Бєлгорода

Тепер у місцевих чатах розносять фейки, якими росіяни атакували нас у перші дні повномасштабної війни. Зокрема, бєлгородців попереджають про розставлені в місті мітки та позначені на мапі «фермерські господарства» (їх вважають наступними цілями для «ударів»).

Бєлгородці шукають «ворожі мітки» / Фото з соцмережКуди ж без українських та натовських диверсантів, які нібито зайшли в російське місто.

Мешканців Бєлгорода попереджають про українських «диверсантів» / Фото з соцмереж

Кажуть, «азовці» їздять російським містом на військовій техніці, що маркована літерою Z.

Українці тролять росіян після вибухів у Бєлгороді / Фото з соцмереж

І поки «сусіди» панікують, українці запрошують їх до, наприклад, Харкова. Наше місто готове «гостинно» зустріти російських біженців. Рекомендуємо поквапитися з евакуацією, бо, подейкують, жителям прикордонних з Україною регіонів уже не дозволяють виїхати. Імовірно, чекають «зеленого коридору».

Росіян запрошують «евакуюватися» до Харкова / Фото з соцмереж

І найслушніша порада дня для росіян. Можливо, коли вони припинять дивитися своє пропагандистське телебачення, то й припинять підтримувати «спецоперацію».

Українці тролять росіян / Фото з соцмереж