«Я був на дні і міг стати ніким, а сьогодні в мене вірять мільйони людей, ви уявляєте?», – Артур Логай про свої відчуття у суперфіналі та незвичайний фрістайл

«Я був на дні і міг стати ніким, а сьогодні в мене вірять мільйони людей, ви уявляєте?», – Артур Логай про свої відчуття у суперфіналі та незвичайний фрістайл

Актор Артур Логай розповів про свій непростий шлях від проблемного хлопця з невеликого міста до фіналітса «Танців з зірками». І про те, який він щасливий через те, чого йому вдалося досягти.Суперфіналіст шоу «Танці з зірками» Артур Логай розповів про те, що для нього значить це шоу та як він пишається своїми досягненнями на паркеті. А також Логай зізнається:

«Для мене танці – це новий світ, як політ в космос, як мікрохірургія».

Дивіться, яким віденським вальсом Артур та Аня радували глядачів у фіналі:Пару Артур Логай та Анна Кареліна називають королями підтримок у цьому сезоні «Танців з зірками». За 12 ефірів шоу вони зробили 49 підтримок, а нещодавно в ефірі шоу «Твій день», – ювілейну 50-ту підтримку. Дивіться ефір, в якому це було: 

Про їхні підтримки Артур розповідає:

«По складним і крутим підтримкам цього року чемпіони ми».

Дивіться фантастично складний і чуттєвий контемп, який Логай та Кареліна виконали у фіналі:

У фінальному фрістайлі Артура та Ані об’єднано 5 танцювальних стилів і навіть трюкову частину. Вони виконували останній танець на проєкті під живе виконання гурту KADNAY.

Артур Логай розповідає, що шоу «Танці з зірками» довело йому, що він може пишатися собою. Від проблемного хлопця з невеликого міста, який страждав на ігроманію, він став відомим на всю країну артистом. Логай говорить:

«Моя перемога у танцях – це втілення мрії у її чистому вигляді. Я був на дні і міг стати ніким, а сьогодні в мене вірять мільйони людей, ви уявляєте?»

Залиште свій коментар