«Хвойда-тур»: Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні

«Хвойда-тур»: Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні

Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні, які скандальна співачка нещодавно анонсувала на весну, а також про можливість російських артистів активно виступати в нашій країні після такого туру.Відповідні думки Кондратюк озвучив у Facebook у коменті під постом Олександра Ягольника.

У цій публікації композитор і продюсер, який теж критикував практику виступів в Україні Лорак (Кароліни Куєк), яка давно й активно будує свою кар’єру в країні-агресорі, тепер назвав прийдешній візит артистки з трьома концертами перевірочним.«Про повернення Ані Лорак: «Я вважаю оголошені нею концерти свого роду перевірочними. Якщо у неї все пройде гладко, то через рік у нас набагато активніше виступатимуть російські зірки. Спочатку будуть Лорак і Лобода, а потім приїдуть Кіркоров і Моргенштерн», — сказав Ягольник в коментарі одному з видань, і виклав відповідний пост.

На такі роздуми Ягольника відреагував Кондратюк, відомий своєю активною громадянською позицією, і виступає за більш жорсткі обмеження для російських артистів на відвідування України з концертами.«Хвойда-тур», — лаконічно висловився він.

Після цього в мережі послідувала дискусія щодо потенційної можливості Лорак або Світлани Лободи, а також інших артистів з Росії, збирати повні зали в Україні. І чи не знизить це відвідуваність шоу вітчизняних зірок.

Кондратюк вважає, що для українських артистів тут немає ризику, позаяк шанувальники продовжать відвідувати концерти улюблених співачок і співаків. А українські шанувальники творчості представників шоу-бізу Росії, якщо що, ходитимуть до своїх.

"Хвойда-тур": Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні

Ігор Кондратюк висловився про заплановані концерти Ані Лорак в Україні (фото: скрін коментів facebook.com/alexander.yagolnik)

Далі в коментах обговорювали можливість допуску в Україну таких опальних артистів, і чи не стануть активісти зривати шоу.

До речі, нагадаємо, що Філіппу Кіркорову та Моргенштерну, про можливі концерти в Україні висловлювався Ягольник для преси, приїжджати в нашу країну заборонено СБУ — першому через підтримку окупації Росією Криму та виступи на захопленому півострові, а другому — через «пропаганду жорстокості, поширення та вживання наркотичних засобів та психотропних речовин» у творчості.

"Хвойда-тур": Ігор Кондратюк різко висловився про концерти Ані Лорак в Україні

Фото: скрін коментів facebook.com/alexander.yagolnik

Залиште свій коментар