«Вони бояться»: зірка «Кухні», яка покинула росію, пояснила, чим відрізняються українці та росіяни

«Вони бояться»: зірка «Кухні», яка покинула росію, пояснила, чим відрізняються українці та росіяни

Українка Катерина Кузнєцова сказала, що на рівні ментальності росіянину чуже відчуття єдностіУкраїнська актриса Катерина Кузнєцова, яка прожила в росії понад 10 років, але підтримала свій народ у боротьбі з російським окупантом, назвала різницю в менталітеті українців і росіян.

Зірка серіалу «Кухня» дала інтерв’ю російському виданню Meduza, в якому заявила, що в нинішній ситуації вона відчуває різницю і з білорусами, і з росіянами, і з грузинами, хоча народилася Кузнєцова 1987 року, коли був СРСР. Але пам’ятає себе актриса у той момент, коли всі країни вже відокремилися.Кузнєцова на прикладі протестів розповіла, чим відрізняються українці та росіяни. За її словами, якщо українцеві щось не подобається, то він може вийти і сказати про це: «Якщо його не влаштовує президент, то він може вийти і сказати, як це було на Майдані. Тобто людей чують. Я була на цих Майданах – і це нереальне відчуття. Якщо ти ніколи не відчував себе патріотом чи не знаєш, що це таке, то перебувати в таких обставинах – до мурашок по шкірі. Сильне відчуття, коли ти розумієш, що ви, весь український народ, єдині».

У росії на рівні ментальності російській людині невідоме це відчуття, зазначає Кузнєцова. За її словами, є складнощі сприйняття.

Залиште свій коментар