Виріс без батька: що відомо про призовника з Дніпра, який розстріляв своїх товаришів по службі

Виріс без батька: що відомо про призовника з Дніпра, який розстріляв своїх товаришів по службі

Призовник строкової служби розстріляв своїх товаришів по службі на території заводу «Південмаш» в Дніпрі. 20-річного Артема Рябчука вже затримали. Відомо, що стрілець убив п’ятьох людей і ще п’ятеро перебуває в лікарні.Що відомо про 20-річного нацгвардійця Артема Рябчука – читайте в матеріалі нижче.

У ніч з 26 на 27 січня 20-річний призовник строкової служби Артем Рябчук розстріляв своїх товаришів по службі на території заводу «Південмаш» в Дніпрі.В обов’язки строковиків входила охорона території заводу. Під час видачі зброї Рябчук з невстановлених причин з автомата Калашникова розстріляв весь караул військовослужбовців НГУ.

Після скоєння злочину призовник втік, але вже вранці його затримали співробітники правоохоронних органів. Зброя була при ньому.4 нацгвардійці загинули, ще однією жертвою стала цивільна жінка. Дівчина 22 років отримала три поранення і втратила багато крові, але лікарі борються зараз за її життя. Ще два нацгвардійці отримали важкі травми й зараз лікарі надають їм допомогу. Життя ще двох людей вже поза небезпекою.

Хто такий Артем Рябчук

Як розповів Антон Геращенко, 20-річний хлопець-призовник строкової служби з міста Ізмаїла Одеської області.

Він виріс без батька, був неодружений, раніше проблем з законом у нього не було. До вступу на службу закінчив аграрно-технічний коледж. Після навчання встиг попрацювати комірником.

На службу вступив восени 2021 року. Ніяких відхилень в НГУ за ним не помічали, Поведінка у нього було нормальна і товариші по службі нічого дивного за ним раніше не помічали.

Виріс без батька: що відомо про призовника з Дніпра, який розстріляв своїх товаришів по службі

Фото: Затримання Артема Рябчука

«У першу чергу перед слідством стоятиме питання: що послужило мотивом для того, щоб вчинити такий жахливий злочин? В першу чергу буде вивчатися питання чи не піддавався військовослужбовець психологічному тиску в колективі.

А також те, як він проходив медичну комісію, за висновками якої йому було надано право доступу до бойової зброї. У будь-якому випадку за масове вбивство він буде нести найжорстокіше покарання», — повідомив Геращенко.

Залиште свій коментар