«Віддай український паспорт»: Катерина Осадча різко звернулася до MARUV та відправила її за російським кораблем

«Віддай український паспорт»: Катерина Осадча різко звернулася до MARUV та відправила її за російським кораблем

Телеведуча Катерина Осадча, яка під час війни зайнялася волонтерством та допомагає з пошуком зниклих, зайняла активну громадянську позицію. Вона різко засудила колег, зірок шоу-бізнесу, які відмовчуються про трагедію в Україні.Зачепило Осадчу і те, що українська співачка MARUV, яка живе та будує кар’єру в РФ, позує на сторінках російського глянцю, дає інтерв’ю, в якому говорить про вагітність, розмірковує на нейтральні теми. Про рідний Харків, який щодня зазнає жорстоких бомбових ударів, де гинуть мирні жителі, артистка не згадує. Те, що відбувається, називає «жити в епоху змін», передають Факти.

Осадча опублікувала скрін видання з MARUV та різко звернулася до неї. Катерина вважає, що Ганна Корсун (справжнє ім’я співачки) не варта українського паспорта.«АНЯ, ВІДДАЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПАСПОРТ. ОТРИМАЙ РОСІЙСЬКИЙ І ЙДИ ЗА РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ», — НАПИСАЛА ОСАДЧА.

Варто зазначити, що в перші дні війни, 26 лютого, MARUV написала єдиний пост в Інстаграм, в якому закликала зупинити військові дії.«Російські військовослужбовці задумайтеся! Військові дії і тим більше людські жертви не зроблять людей кращими або щасливішими. Всім матерям потрібні живі сини, дітям — батьки, а дружинам — їхні чоловіки», — написала тоді Ганна.

Багато українських артистів, які живуть і працюють у РФ, мовчать про війну в Україні з різних міркувань. Не помічає війни Регіна Тодоренко, мовчить Ані Лорак.

Залиште свій коментар