Відчуття єднання своїх: українці запустили у Фейсбуці патріотичний флешмоб

Відчуття єднання своїх: українці запустили у Фейсбуці патріотичний флешмоб

Уже другий день поспіль стрічка Facebook майоріє синьо-жовтими прапорами – українці запустили патріотичний флешмоб. Користувачі соцмережі встановлюють на свої аватарки синьо-жовті прапори, як нагадування про те, що наша країна – єдина.Серед учасників флешмобу багато журналістів, співаків, акторів, громадських діячів, зокрема: письменниця Оксана Забужко, заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків УПЦ ПЦУ Євстратій Зоря, музичні виконавці Сергій Танчинець, Світлана Тарабарова; а також Ірма Вітовська, Євген Нищук, журналістка Мирослава Барчук, Євген Глібовицький та багато інших.

Українці вважають, що такий флешмоб дійсно єднає Україну та її громадян.Журналістка Мирослава Барчук додала, що її стрічка у соціальній мережі вся у прапорах. Телеведуча розповіла, що її “розриває від вдячності і захоплення”, що вона знову бачить, як українська спільнота мобілізується.

“Знову, як вісім років тому, те саме вражаюче, ні з чим незрівнянне, до щему, до сліз зворушливе і потужне відчуття єднання своїх. Знак одне одному, що ми всі відчуваємо історичний момент”, – написала Мирослава Барчук.“Оці аватарки з прапором повертають відчуття, що не акцентувалися з часу Майдану. В них і єдність різностей, яка, хоч не виставлялась на вітрину, незримо була присутня всі ці роки. І вже зріліша стриманість форми. І розуміння неймовірної сили, яка стоїть за кожною декларацією любові”, – написав журналіст та політолог Євген Глібовицький.

До флешмобу також приєднуються громадяни інших країн, які сьогодні підтримують Україну.

Залиште свій коментар