Весна в Україні стане екстремальною: кліматологи приголомшили прогнозами

Весна в Україні стане екстремальною: кліматологи приголомшили прогнозами

Весна в Україні настане рано, хоча до середини березня в країні очікується зимова погода. А ось квітень і травень принесуть для українців сюрпризи. Кінець лютого порадує потеплінням, але не варто спокушатися – за ним буде нове похолодання.Про те, як екстремальні сюрпризи готує Україні погода, розповіла завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Вазіра Мартазінова в ефірі «24 каналу«.

Кліматолог повідомила, що в кінці лютого очікується потепління, але воно буде оманливе і приймати його за весну не варто. Зима в Україні закінчиться не раніше середини березня. А ось квітень і травень стануть екстремальними місяцями, через те, що очікується велика кількість опадів.Вона пообіцяла, що похолодання і снігопади скоро в Україні закінчаться й прийде невелике потепління.

«Але це все не стійке — в межах трьох-чотирьох днів закінчиться і повинні з’явиться теплі повітряні маси, але короткочасні. Але вже таких похолодань не буде, як нині. Лютий дуже різний: перша половина дуже холодна і сніжна, а у другій половині з’явиться короткочасна «весна». Екстремальні опади у квітні-травні треба чекати», — пояснила кліматолог.Вазіра Мартазінова і раніше попереджала, що в Україні варто очікувати аномальних погодних явищ – сильних опадів, штормові явища, весняну посуху, короткі морозні періоди з сильними снігопадами.

Залиште свій коментар