Весна скасовується, йде похолодання: синоптик уточнив прогноз погоди в Україні на початок березня

Весна скасовується, йде похолодання: синоптик уточнив прогноз погоди в Україні на початок березня

Найближчими днями в Україні буде спостерігатися повільне підвищення денної температури, але сніг, що залишився, сповільнить потепління. Наприкінці поточного тижня в країні знову трохи похолодає, а Міжнародний жіночий день, 8 березня, буде досить прохолодним.Про це в бліцінтерв’ю OBOZREVATEL розповів провідний синоптик відділу метеопрогнозів Українського гідрометцентру Роман Мурмило.

Сніг буде відтерміновувати прихід весниНа початку березня, в період до 6 числа, не варто очікувати стійкого суттєвого потепління, попередив синоптик. Той невеликий сніг, який ми спостерігаємо, пов’язаний із проходженням «малоактивних атмосферних фронтів». «Тому й опадів небагато – у вигляді мокрого снігу, дощу», – сказав він.

Через ці фронти погода буде залишатися мінливою. «Характер погоди вже весняний, але зі змінами. Сказати, що буде постійно сонячно? Ні. Сказати, що буде постійно дощ? Теж ні», – пояснив Мурмило.І все-таки температура буде поступово підвищуватися, переважно в денні години. «В межах 5-7 градусів щодня». При цьому нічна температура буде залишатися в межах 0 градусів.

Сніг буде стримувати прихід весни.

У той же час синоптик зауважив, що багато чого буде залежати від того, чи залишився сніг у тому чи іншому регіоні, а якщо залишився, то наскільки швидко тане: «Це дуже сильно впливає на температуру, особливо на денну. Утворення туманів, ожеледі – це все пов’язано. Вечірні та нічні тумани не даватимуть температурі підвищуватися вдень».

«Коли сніг розтане, погода буде більш стабільною. Але зараз існує фактор непередбачуваності, тому що є сніговий покрив, який буде впливати на характер погоди», – пояснив Мурмило.

До 8 Березня знову похолодає, свята будуть холодними

До кінця поточного тижня знову трохи похолодає, попередив синоптик. «6-7 березня ми очікуємо зниження температури, пройде черговий фронт. Але наскільки температура впаде, зараз поки сказати складно. Розрахунок змінюється щодня, і більш детально можна буде сказати ближче до цих чисел», – пояснив він.

Водночас Мурмило спрогнозував, що у найближчі «довгі вихідні» і безпосередньо на свято 8 Березня буде досить прохолодно. «Вже зрозуміло, що температура знизиться. У ці дні пройдуть опади у вигляді снігу і мокрого снігу», – сказав він.

Ночі, найімовірніше, будуть морозними. Вдень температура буде трохи вищою за 0 градусів.

Справжня весна в Україну прийде нескоро.

Справжню весну побачимо нескоро

Приходу справжньої весни не варто очікувати найближчим часом, попередив синоптик. Зокрема, нескоро закінчаться нічні морози.

«Це навіть не заморозки, це негативні температури вночі. Це характерно для березня і навіть для початку квітня. Це відповідає кліматичній нормі», – пояснив Мурмило.

Залиште свій коментар