В Україну скоро прийде різке потепління: синоптики назвали дату

В Україну скоро прийде різке потепління: синоптики назвали дату

Погода в Україні зміниться в останній тиждень лютого. Синоптики прогнозують потепління до плюсових температур, а в деяких областях очікується понад +10 градусів.Про це розповідають синоптики Gismeteo у своєму двотижневому прогнозі.

Судячи за даними синоптиків, температура почне підвищуватися вже на цих вихідних, а в середині наступного тижня потепління досягне «плюсів». Причому тепло в деяких областях буде навіть вночі.Так, у Києві самими теплими днями буде 23-25 лютого. Вдень +2… +4, вночі — близько нуля. Але до кінця лютого морози повернуться, правда, не такі сильні.

У Харкові також потеплішає 24-25 лютого, у Львові та в Одесі майже весь останній тиждень лютого буде теплим.При цьому разом з потеплінням в країну прийде атмосферний фронт, опадів у вигляді мокрого снігу і дощу буде дуже багато.

А от найближчий тиждень — до п’ятниці-суботи буде з сильними морозами.

В Україну скоро прийде різке потепління: синоптики назвали датуВ Україну скоро прийде різке потепління: синоптики назвали датуВ Україну скоро прийде різке потепління: синоптики назвали датуВ Україну скоро прийде різке потепління: синоптики назвали дату

Погода в Україні, прогноз на два тижні (скрін: gismeteo.ua)

Залиште свій коментар