В Україну повернеться спека до +30, але із грозами: синоптики назвали дату

В Україну повернеться спека до +30, але із грозами: синоптики назвали дату

Найближчими днями Україну очікують спекотні дні – стовпчики термометрів піднімуться до +30 °С. Також цього тижня очікуються дощі з грозами.Таким прогнозом поділилися синоптики Українського гідрометцентру. Так, уже в понеділок, 6 червня, температура повітря практично на всій території країни становитиме +23…+27 °С і лише у північних регіонах буде дещо прохолодніше – від +21 до +23 °С. У більшості регіонів буде хмарно з проясненнями, без опадів. Але в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму очікуються дощі, вітер південно-східний 7-12 м/с.

6 червня температура повітря практично на всій території країни становитиме +23...+27 °С

У вівторок, 7 червня, дощі з грозами накриють Одещину. На решті території країни триматиметься ясна, сонячна погода. Стовпчики термометрів піднімуться до +24…+26 °С.7 червня дощі з грозами накриють Одещину

У середу, 8 червня, грози прогнозються на Закарпатті, також дощі накриють Івано-Франківщину та Львівщину. Решта території країни грітиметься у променях сонця. Температура повітря становитиме +24…+28 °С.

8 червня грози прогнозються на Закарпатті

У четвер, 9 червня, вже більшість території країни накриють дощі з грозами. Опади прогнозуються у західних та південних областях. Водночас стовпчики термометрів піднімуться до +26…+29 °С. У «бездощових» регіонах погода очікується спекотна і майже безвітряна – з північного сходу продуватиме 3-8 м/с.9 червня більшість території країни накриють дощі з грозами

Аналогічні погодні умови очікуються і у п’ятницю, 10 червня, – дощі з грозами у західних та південних областях. Однак стовпчики термометрів уже піднімуться подекуди до +30 °С вдень і до +18 °С вночі.

10 червня – дощі з грозами у західних та південних областях
Залиште свій коментар