В Україні збиратимуть легендарні американські військові вертольоти

В Україні збиратимуть легендарні американські військові вертольоти

Державний концерн Укроборонпром буде випускати вертольоти класу Bell UH-1 Iroquois на Одеському авіаційному заводі. Перший зразок планують виготовити влітку 2021 року – до 30-ї річниці незалежності України.Організація виробництва – на фінальному етапі. Про це заявив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв, повідомили на сайті концерну.

Фінансування для цього проєкту надають інвестори. Водночас пріоритетом для Одеського авіаційного заводу залишається забезпечення потреб Міністерства оборони України. Воно є головним замовником озброєння та військової техніки.«Щоб збільшити обсяги виробництва на підприємстві, ми плануємо створити спеціалізовану школу для навчання нових авіаконструкторів. Подібна філія може з’явитися на базі Одеського політехнічного університету», – розповів Гусєв.

Bell UH-1 Iroquois – це американський багатоцільовий вертоліт фірми Bell Helicopter Textron. Він є найвідомішою і масово виготовлюваною машиною в історії вертольотобудування. Серійно такі вертольоти виробляються з 1960 року.Одеський авіаційний завод.
В Одесі будуть випускати американські вертольоти.
Залиште свій коментар