В Україні продають смертельно небезпечні іграшки: можуть навіть покалічити

В Україні продають смертельно небезпечні іграшки: можуть навіть покалічити

Деякі іграшки в Україні китайського виробництва не відповідають стандартам якості і можуть нашкодити малюкам. Діти можуть отруїтися або отримати травму.Про це передає прес-служба Держпродспоживслужби Полтавської області.

Звідки небезпечні іграшки

Відзначається, що близько 70% на ринку — це іграшки з Китаю.Майже в кожному непрофільному магазині продається контрафактний дитячий товар, а в місцях несанкціонованої торгівлі (стихійні ринки, підземні переходи) і невеликих регіональних магазинах – такий товар взагалі основний. Така ж ситуація зустрічається в інтернет-магазинах і соціальних мережах.

Нерідкі випадки травмування дітей, алергічних проявів, хімічних отруєнь, а також настання інвалідності від контакту дітей з іграшками сумнівної якості.Експерти закликають батьків уникати їх покупки, адже вони можуть містити небезпечні для здоров’я дітей речовини.

Чим небезпечні іграшки

Іграшки китайського виробництва можуть привести до:

  • травма;
  • алергія;
  • хімічних отруєнь;
  • інвалідність.

«Пам’ятайте, перш ніж купувати своїй дитині таку іграшку — потрібно добре подумати! Адже заради збереження здоров’я і життя своїх дітей при виборі іграшок, перш за все, необхідно враховувати їх якість і безпеку!»- сказано в повідомленні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар