В Сумах вчитель спровокував скандал, бо закликав учнів вітати рідних зі святом російської армії

В Сумах вчитель спровокував скандал, бо закликав учнів вітати рідних зі святом російської армії

В школі №18 у Сумах на уроці з предмету “Захист Вітчизни” вчитель Борис Соломонов заявив учням про необхідність привітати рідних з 23 лютого, хоча це свято російської армії. На дії вчителя звернула увагу сержантка Збройних сил України.Військова та активістка привернула до ситуації увагу Міністерства освіти і науки.Жінка обурена, адже вчитель вищої категорії, який має звання полковника, закликав дітей вітати рідних з днем ворожої Україні армії.

Я, молодший сержант ЗСУ, мама трьох дітей, яким ще вчитися в цій країні, наполегливо прошу Держслужбу якості освіти, МОН і Управління освіти і науки Сумської міськради нагадати полковнику, що він викладає Захист Вітчизни в Україні, а не в Росії,
– написала Герасименко.Цей допис вже спричинив скандал в соцмережі, зібравши понад сотню коментарів. Зокрема, українці просять МОН, поясніть вчителеві, щоб він не зомбував дітей таким вихованням.

Проте дехто підтримує вчителя, наголошуючи, що це радянське свято, а не російське. «Ми прекрасно знаємо що відбувається між країнами. Вчитель просто згадав про це, він же не нав’язує і не змушує нас святкувати це свято», — пишуть вони.

 

Залиште свій коментар