В Івано-Франківську дівчина зламала ніс чоловіку, який домагався її стоячи у черзі до банкомата

В Івано-Франківську дівчина зламала ніс чоловіку, який домагався її стоячи у черзі до банкомата

В Івано-Франківську невідомий чоловік домагався дівчину в черзі до банкомата. У відповідь на це вона вдарила кривдника, повідомляє «Zmina».Інцидент трапився 14 червня, біля одного з банкоматів у місті. Чоловік, як розповідають активістки, задер плаття дівчині та почав її торкатись. У відповідь на таку поведінку та вдарила кривдника й, за її словами, зламала йому ніс.

“У мене був класний настрій, бо вперше за десять років я почала одягати короткі речі на двір. Всі попередні роки влітку я вдягала тільки балахони”, — розповіла потерпіла.Як зазначають активісти ГО «Дом4824», після того як дівчина дала відсіч, на місце прибігла, ймовірно, дружина кривдника, а також зібралися продавчині, які почали засуджувати потерпілу.

“Прибув патруль, і ніхто їй не повірив. Бо чоловік пристойного вигляду, в костюмі, ще й одружений не міг зробити подібне. Якби не камери спостереження в ТЦ, які показали реальну ситуацію, то на дівчину написали б заяву!” — розповідають у ГО.Про ситуацію активісти вже повідомили представництво Уповноваженої Верховної Ради з прав людини на Франківщині.

Соціальна працівниця організації Юлія Князюк порадила іншим жінкам, які можуть опинитись у такій ситуації, одразу викликати на місце поліцію, щоб зафіксувати випадок.

 

Залиште свій коментар