Україну заллють дощі, весни не видно: синоптик Укргідрометцентру уточнив погоду в березні

Україну заллють дощі, весни не видно: синоптик Укргідрометцентру уточнив погоду в березні

Справжню весняну погоду в Україні ще доведеться почекати. У країну йдуть дощі й мокрий сніг. І хоч після похолодання температура дещо підвищиться, відчутного тепла поки не буде.Про це в бліцінтерв’ю OBOZREVATEL розповів провідний синоптик Українського гідрометцентру Роман Мурмило.

До 12 березня – холод, дощі й мокрий снігУ найближчі дні синоптик спрогнозував нестабільні умови. «Погода буде дуже мінливою», – попередив він.

Аж до п’ятниці, 12 березня, по всій території країни пройдуть опади – сніг, мокрий сніг або дощ залежно від конкретного регіону.Як пояснив синоптик, погода, яка встановилася на сьогодні в Україні, пов’язана з впливом холодного атмосферного фронту: «Після його проходження температура знизиться».

«У північно-західній частині країни з більшою ймовірністю пройде сніг і мокрий сніг, а на півдні і південному сході – більша ймовірність дощу. Найбільш інтенсивні опади пройдуть 11-12 березня«, – уточнив Мурмило.

Упродовж тижня в Україні йтимуть дощі й мокрий сніг.

Потепління буде, але ми його не помітимо

Ближче до вихідних холодний атмосферний фронт відступить. Відтоді й до 15 березня включно синоптик спрогнозував потепління, але попередив, що опади не припиняться.

«Починаючи приблизно з 12-13 березня буде чергова хвиля тепла, температура сягатиме +7 градусів. Можна сказати, що буде порівняно тепла погода. Вночі близько 0 градусів, вдень – стабільний плюс», – розповів Мурмило.

Водночас він додав, що, як і раніше, йтимуть дощі, а в нічні години може випадати сніг.

«Відповідно, тепло буде відносним. З огляду на температуру буде начебто тепло, але за рахунок опадів цього тепла відчуватися не буде«, – зауважив синоптик.

Дружна весна в Україні розпочнеться нескоро.

Коли в Україні розпочнеться весна

Синоптик попередив, що ранньої весни чекати не слід. Найімовірніше, березень буде досить типовим, а значить, мінливим і переважно прохолодним.

«Справжньої весни поки не видно. Березень тим і відрізняється, що за відносного тепла, коли сніг вже не буде затримуватися надовго й швидко танутиме, дружної весни очікувати рано», – повідомив Мурмило.

«Можливо, на півдні і на сході більша ймовірність серйозного потепління. Його можна очікувати в другій половині місяця. Але поки місяць щойно розпочався, і прогноз дуже орієнтовний», – попередив синоптик.

Залиште свій коментар