Українські біженці у Швейцарії заробляють у 4 рази більше, ніж у Польщі: що пропонують

Українські біженці у Швейцарії заробляють у 4 рази більше, ніж у Польщі: що пропонують

У Швейцарії перебуває понад 50 тис. українських біженців. Зі статусом, які надають українцям, також є право на отримання дозволу на роботу.Зарплати у Швейцарії для працівників без вищої освіти та спеціалізованих навичок приблизно вчетверо вищі, ніж у Польщі, – пише Оbozrevatel.

За даними Секретаріату міграції Швейцарії, держава надає тимчасовий захист біженцям з України. Їм не потрібно проходити стандартну процедуру розгляду клопотання про надання притулку – , вони отримують у прискореному порядку захисний статус S.Середня зарплата у Швейцарії сягає майже 6 тис. євро. Українські біженці при цьому можуть претендувати на відносно низькооплачувану роботу із зарплатою від 3500-4200 євро на місяць. Це приблизно в 4 рази більше за польські зарплати для біженців.

Так, згідно з даними порталу euro-rabota, пакувальники на фабрику з робочим графіком 8-10 годин на день може претендувати на зарплату 4350 євро на місяць (мінімальна ставка 2630 євро). Прибирачі можуть заробляти за неповний робочий день 1500 євро, а пакувальники – 4100 євро.Залиште свій коментар