Українка з найбільшими вилицями у світі показала, який вигляд мала до пластичних операцій

Українка з найбільшими вилицями у світі показала, який вигляд мала до пластичних операцій

Блогерка показала себе до та після пластики.Власниця найбільших вилиць у світі, українська блогерка Анастасія Покрещук чимало разів лягала під ніж пластичного хірурга.

Підписники зірки Мережі ставлять собі запитання, який вигляд мала Настя до всіх своїх численних пластичних операцій. Блогерка не приховує та показує відповідні архівні фото. Так, Покрещук опублікувала в Instagram черговий знімок, який був зроблений до пластики.На світлині Анастасію просто не впізнати. У блогерки ще не було великих вилиць, зроблених губ, ринопластики, ліпосакції та багато чого іншого. Також зірка Мережі мала не такий яскравий вигляд. Макіяж Покрещук був стриманий, а волосся – коричневого кольору, а не рожевого.

Анастасія Покрещук до та після пластики / Фото: instagram.com/justqueen8888

У коментарях думки підписників Насті розділилися. Деякі переконані, що до пластики вона була набагато гарнішою, а інші ж – навпаки.  • Однозначно після, я за зміни у зовнішності, живемо один раз!
  • Та, що після, справді негарна! Хто не згоден? Просто зіпсувала себе, я не бачу краси, саме в особі, може, як людина вона супер!
  • Була дуже гарненькою, а стала чарівною, граційною!
  • Перебір на пару кіло філерів та імплантів!
Залиште свій коментар