Українка з найбільшими вилицями показала себе в 16 років до пластики

Українка з найбільшими вилицями показала себе в 16 років до пластики

Українська модель Анастасія Покрещук, яка зробила собі найбільші вилиці у світі, показала архівне фото себе 16-річної. На знімку видно, як виглядало обличчя блогерки до пластики.Відповідний пост знаменитість виклала на свою сторінку в соцмережі Instagram. «Що знайшла! 16 та 32», – підписала кадр модель.

На колажі Покрещук поєднала дві фотографії. На першій вона позувала в зимовій курточці та шапці. 16-річна майбутня інтернет-зірка носила яскравий макіяж, а її риси обличчя були не такими гострими. На другому знімку блогерка вже зі збільшеними вилицями, губами та рожевим волоссям.


Як виглядала Анастасія Покрещук до пластики

Фоловери знаменитості зазначили, що Покрещук дуже змінилася. «Я не впізнала б твоє фото в 16», – написала одна з користувачів мережі. «Я сама не впізнаю», – зізналася зірка.

«Вік і гроші нам личать», – додала інша фоловерка. «Гроші особливо», – відповіла їй модель.
Пост зірки
Коментарі фоловерів
Реакція користувачів на фото
Модель сказала, що гроші їй личать
Українська модель Анастасія Покрещук
Покрещук біля свого авто

Коротко про знаменитість:

  • Анастасія Покрещук народилася 1990 року в Києві. Вона стала відомою в різних країнах світу після того, як захопилася модифікуванням своєї зовнішності. В Instagram та на неї підписані понад 270 тисяч осіб.
  • Покрещук говорила, що з 26 років хотіла змінити своє обличчя та тіло, оскільки була незадоволена природними даними.
  • Вона вчилася на косметологиню і деякі процедури робила собі сама. Блогерка стверджувала, що це в неї виходить не гірше, ніж у лікаря.
  • У 2021 році вона вкотре пішла на пластичну операцію та збільшила груди.
Покрещук у студії ток-шоу
Залиште свій коментар