Українка отримала повістку до військкомату за порушення комендантської години: історія отримала продовження

Українка отримала повістку до військкомату за порушення комендантської години: історія отримала продовження

У неділю, 26 червня, жителька Тернополя Вікторія отримала повістку до військкомату за порушення комендантської години. Жінку зупинив патруль о 23:05 і просто на вулиці вручив повістку з вимогою у вівторок, 28 червня, з’явилася у зазначений час до міського центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат).Про це повідомляє видання «20 хвилин Тернопіль«, до якого звернулась жінка. Зазначається, що у зазначений час жінка сходила за вказаною у повістці адресою, де перед нею вибачились, зіславшись на помилку (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Жителька Тернополя Вікторія отримала повістку до військкомату за порушення комендантської години

«Тернополянка Вікторія перебувала на вулиці о 23:05, коли вже розпочалася комендантська година. Замість профілактичної бесіди чи штрафу, вона отримала від патруля повістку до військкомату. Як стверджує жінка, чоловіки були у військовій формі, а документ, який їй вручили, був з печаткою та за підписом начальника Тернопільського об’єднаного міського центру комплектування та соціальної підтримки. У редакцію вона скинула копію повістки», – йдеться у повідомленні.Жителька Тернополя Вікторія отримала повістку до військкомату за порушення комендантської години

Зазначається, що 28 червня о 10:00, як було вказано у повістці, Вікторія прибула до військкомату. За її словами, співробітники військкомату були шоковані, що до них прийшла жінка. Або, принаймні, так себе поводили.

«Переді мною вибачилися, кажуть, що не розуміють, як так вийшло. За їхніми словами, це не були військові, ніби то не були працівники військкомату, які вручали повістку. Попросили вибачення та сказали, що більше такого не повториться і відпустили. Більше я питань не задавала», – прокоментувала ситуацію Вікторія.Вона зауважила, що у момент візиту до військкомату у неї навіть не перевіряли паспортні дані, але повістку, яку їй видали в патрулі напередодні, забрали.

Залиште свій коментар