Українець намагався вивезти цінності Третього рейху, але попався: фото предметів

Українець намагався вивезти цінності Третього рейху, але попався: фото предметів

53-чоловік попався в аеропорту Бориспіль на спробі вивезти у валізі понад сотню цінних предметів Третього рейху. Він мав полетіти вечірнім рейсом до Риму, але в «зеленому коридорі» митники виявили цікаву знахідку.Про це повідомила прес-служба аеропорту.

Загалом в колекції контрабандиста-невдахи було 111 речей тих часів.Це каски, ложки, виделки, консервний ключ, 80 монет з білого металу, ґудзики, «газбак» — місткість для зберігання протигазу, фляги, біноклі, маслянка, кістяне намисто з черепами, «іспанські хрести», якими відзначали німців, що брали участь в Громадянській війні в Іспанії 1936-1939 років, авіаційні годинники люфтваффе, скульптурна голова Гітлера, а також багато монет та інші речі.

Майже всі ці предмети мають зображення свастики чи іншу символіку, пов’язану з діяльність Третього рейху. А одна з нагород радянська — це «Знак почета».Українець намагався вивезти цінності Третього рейху, але попався: фото предметівУкраїнець намагався вивезти цінності Третього рейху, але попався: фото предметів

Фото: Цінності Третього рейху намагалися вивезти з України (facebook.com/KYIVcustomsUA)

Пасажир цікаво виправдався за наявність у його валізі цікавого багажу. Мовляв, хотів компенсувати вартість квитка до Риму.

Звісно ж митної декларації на предмети у нього не було, як і жодного документу на право їх перевезення.

Наразі предмети старовини вилучено. Їх історичну та музейну цінність та вартість буде встановлена експертами.

Залиште свій коментар