Українцям показали авто «Укрпошти» на «лисій» гумі: керівник виправдався. Фото

Українцям показали авто «Укрпошти» на «лисій» гумі: керівник виправдався. Фото

Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський попросив вибачення за скандальні фото авто компанії з «лисою» гумою та спробував виправдатися.Свої пояснення він опублікував на особистій сторінці у Facebook після оприлюднення світлин спільнотою «Київ оперативний«. На кадрах видно, що одна з шин вантажівки через свою зношеність стала зовсім гладенькою, практично без будь-якого рельєфу. Втім, це не завадило водію виїхати в розпал негоди на такому небезпечному транспортному засобі.

«Цікаво, а це вже «реформована» гума на вантажівці «Укрпошти»? – обурилися автори допису через ігнорування компанією правил безпеки дорожнього руху.Авто Укрпошти

Одразу після цього Смілянський відреагував на інцидент, запевнивши, що встановлення такого аварійного колеса нібито трапилося за непередбачуваних умов.«Коли робиш помилку, треба її визнавати та робити висновки, навіть якщо все не так, як здається. Тим не менш. Сьогодні київські Facebook-групи облетіло фото нашої (що цікаво, нової) автівки з «лисою» гумою. І це дійсно неприйнятно, бо створює небезпеку життю людей та зводить нанівець зусилля тисяч тих, хто кожного дня доводить, що реформа держкомпаній може бути успішною. Як виявилось, це фото – фото запасного колеса, яке водій поставив, пробивши шину на маршруті. Тим не менш, запаска теж повинна бути в належному стані», – наголосив керівник «Укрпошти», опублікувавши фото решти коліс авто, які нібито в задовільному стані.

Аварійне колесо
Стерта шина колеса вантажівки

Смілянський також запевнив, що проблему вже владнали й не допустять її повторення. Крім того, за його словами, винні в недостатній кількості якісної гуми будуть негайно покарані.

«Ще раз – це не питання грошей. Ми виділяємо достатньо, навіть за обмеженого фінансування на безпеку руху. Це питання виконання певними працівниками своїх обов’язків. Якісного виконання. А коли є помилка, її треба не приховувати від мене та керівників, сподіваючись, що пронесе, а негайно виправляти. Помилки роблять усі. Але за приховування, яке ставить під загрозу життя, покарання буде відповідним. Ще раз прошу вибачення за таку «зраду» і дякую за те, що допомагаєте нам виправляти помилки!» – підсумував керівник держкомпанії.

Машина "Укрпошти"
Вантажівка "Укрпошти"

Укрпошта

Залиште свій коментар