Учасник Kalush Orchestra про скандальне фото у Москві на тлі Кремля: «Ми туди цілими вагонами їздили»

Учасник Kalush Orchestra про скандальне фото у Москві на тлі Кремля: «Ми туди цілими вагонами їздили»

Учасник гурту Kalush Orchestra Тимофій Музичук прокоментував своє скандальне фото на Червоній Площі в Москві. Як відомо, ця фотографія спливла у Мережі, коли гурт Kalush Orchestra брав участь у нацвідборі на «Євробачення-2022».

На світлині Тимофій Музичук позує взимку у теплій шапці на тлі Кремля у Москві. Тоді артисту закидали, мовляв, він порушив територіальну цілісність України і не має права представляти нашу країну на міжнародній музичній арені.«Це було навіть смішно. Тому що ми тоді виступали з Kalush, виходимо з концерту, вже мільйон пропущених дзвінків, якісь фотографії. Мене всі запитують: «Ти що, був в Росії?». Та, кажу, що не був. А потім згадав, що коли я навчався в університеті Поплавського. Поплавський робив концерт у Москві і нас возили як масовку чисто поаплодувати. Ми тоді туди цілим курсом, цілими вагонами їздили», — розповів Музичук в інтерв’ю порталу Музвар.

Фото: eurovision.tv

Музичук наголосив, що світлина була зроблена 2013 року – ще до анексії Росією півострова Крим. Тож, він жодних законів не порушував. Окрім того, тоді цю інформацію підтвердила й співачка Юлія Юріна.«Вона робила фотку цю. Це моя однокурсниця, одногрупниця», — прокоментував Музичук.

Залиште свій коментар