У Харкові з’явився український електромобіль за 170 тисяч гривень

У Харкові з’явився український електромобіль за 170 тисяч гривень

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на вулицях Харкова помітили найдоступніший електромобіль в Україні.Окрім ціни вітчизняний електромобіль, він ще й примітний тим, що за дуже помірної вартості, він 4-дверний та чотиримісний.

Це прототип компанії Vilkon Electric Vehicles. А сама модель, судячи з ґрат радіатора, називається Lulida. Беручи до уваги китайські написи на задніх дверях, перед нами переосмислений і перелицьований китайський електромобіль.


Але це на перший погляд. Насправді, як з’ясувалось, це спільний українсько-китайський проєкт. У Піднебесній виготовляють раму, кузов та інші деталі, а все, що стосується електрики та електроніки, робиться в Україні харківськими майстрами.

Відомо, що згідно із заявами української компанії, базова вартість 4-місного компактного електромобіля становитиме 170 000 грн. В даному разі запас ходу буде на рівні 100 км, але його можна збільшити до 200 км (з таким запасом ходу авто буде дорожчим).
У Харкові з’явився український електромобіль за 170 тисяч гривень

При цьому модель не має кондиціонера (тільки пічка), зате є камера заднього огляду, мультимедіа, передні електросклопідйомники та ін.

Насправді ідея проєкту «Доступний електромобіль для України» в теорії може бути перспективною, особливо для використання такого авто в комерційних цілях (кур’єрська доставка тощо).

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, зарядка – від звичайної 220-вольтової розетки (6-7 годин), опціонально – швидка зарядка (3-4 години). Передбачається ще й версія із сонячними батареями.

Залиште свій коментар