У вересні в кількох областях України випаде сніг: куди завітає зима

У вересні в кількох областях України випаде сніг: куди завітає зима

В Україні вже невдовзі випаде перший сніг. Про зимову погоду попередили мешканців західних областей. Перший сніг завітає в Україну вже 23 вересня. Щоправда, на довго він не затримається.Такий ранній сніг прогнозують лише у 2 областях України – Львівській та Чернівецькій.

Утім зимової казки у вересні ще не буде – сніг обіцяють мокрий та з дощем. Оскільки температура повітря буде плюсовою, на поверхні сніжинки не затримаються.А народний синоптик Стас Щедрін повідомляє, що на Україну насувається потужний і вже навіть сніжний циклон, який принесе доволі контрастну погоду.

Найближчим часом у більшості областей очікується нестійкий характер погоди – 15-18 вересня в країні за винятком північних областей очікується потепління до 17-24° та зливи.17-20 вересня у південних та центральних областях можливі сильні зливи, потужні грози та шквали, а от у Карпатах очікується дощ та навіть сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу та поривчастий вітер.

“Загалом така нестійка погода переважатиме до кінця поточного місяця і подібних контрастів, тобто то дуже холодно, то занадто тепло, то сонце, то дощ чи навіть сніг, буде багато”, – ділиться прогнозом народний синоптик.

Залиште свій коментар