У Туреччині поляки побили туристів із РФ через підтримку війни в Україні

У Туреччині поляки побили туристів із РФ через підтримку війни в Україні

Поляки в одному з готелів турецької Аланьї побили туристів із Росії через підтримку ними війни в Україні. Адміністрація закладу розміщення стала на бік громадян Польщі, які встигли піти до прибуття поліції, а росіян посадили в камеру й відпустили лише під ранок.Про це повідомило видання DIP. Зазначається, що російські пропагандисти у Telegram-каналі Rybar після такого випадку влаштували істерику, заявивши, що готельєри в Туреччині не просто порушують усі закони гостинності, а прямо допускають на своїх курортах злочини проти туристів, насамперед із Росії.

Поляки в Туреччині побили росіян

Вони назвали, те, що відбулося, випадком «національної ворожнечі».«Співробітники охорони та обслуговувальний персонал готелю мовчки спостерігали за тим, що відбувається, і не втручалися, незважаючи на крики та прохання пари, яка намагалася самостійно розняти бійку», – поскаржилися в Telegram-каналі.

Пропагандисти заявили, що побитому російському туристу навіть не надали першу допомогу, а відвезли до найближчої дільниці, де посадили в камеру і змусили зізнатися, що він навмисне спровокував агресію проти нього. Вранці росіянин самостійно дістався до готелю, де йому надала допомогу дружина, а не лікар готелю.Підсумовуючи ситуацію, турецьке видання зазначило, що росіяни мали б зрозуміти, чому з ними так поводяться в усьому світі.

Залиште свій коментар