У супермаркеті Києва звільнили зі скандалом працівника за відмову обслуговувати українською мовою

У супермаркеті Києва звільнили зі скандалом працівника за відмову обслуговувати українською мовою

В київському супермаркеті «Новус» касира звільнили за небажання обслуговувати клієнтів українською мовою.Про це повідомили на сторінці у Facebook «Рух за мову».

Все почалося з того, що 22 січня мешканка Києва Ганна Сокіл повідомила, що в супермаркеті «Новус» на вулиці Златоустівській касир на її прохання говорити українською мовою, відповіла «почалося, бля*ь». Жінка зажадала керівництво розібратися і вжити заходів по відношенню до співробітниці Семчук Оксани.У супермаркеті Києва звільнили зі скандалом працівника за відмову обслуговувати українською мовоюКасир супермаркету відмовлялася обслуговувати українською мовою (Скріншот)

Після цього Ганна Сокіл отримала відповідь від керуючої даного магазину мережі. У ньому повідомлялося, що керівництво торгової точки прийняло рішення звільнити з посади касира Семчук Оксану. З іншим персоналом провели просвітницьку бесіду.У супермаркеті Києва звільнили зі скандалом працівника за відмову обслуговувати українською мовою

Компанія «Новус» звільнила касира (Скріншот)

Також компанія перепросила Ганну за поведінку їх касира і попросила вибачення.

В коментарях до посту українці відреагували на цю новину.

  • Браво! Закони треба виконувати.
  • От і чудово. Українці будуть мати роботу. А моск*лики будуть без роботи.
  • Так їй догану виписали, деприміювали чи звільнили?
  • У великих мережах, де є гаряча лінія, простіше поскаржитись. А що робити, коли в магазині лише один продавець? А ще коли нема конкуренції й лаятись не хочеться, бо тобі через день туди ходити?
Залиште свій коментар