У садочку Чернівців дівчинці заборонили гратися з іншими: її батьки не здали грошей на подарунок

У садочку Чернівців дівчинці заборонили гратися з іншими: її батьки не здали грошей на подарунок

У одному з садочків Чернівців дитині не дозволили гратися іграшками, які дівчатка отримали на 8 Березня. А все через те, що її батьки не здали гроші на подарунок. Інцидент стався у дошкільному закладі № 42 «Перлинка».Джерело: 24 канал

Чернівчанин Ігор Лесько (нік у соцмережі – Горный Уарабей) у фейсбуці поширив світлину, на якій видно, що дівчатка граються подарованими на 8 Березня іграшками, натомість його донька сидить окремо за столом без подарунка.Батько стверджує, що фото зробили спеціально, аби показати, що його дитину так покарали.

Батьки збирали гроші на 8 березня. Привітали дівчаток. Мою дитину не привітали демонстративно. Можна було вивести її з групи, подзвонити й сказати: «Заберіть дитину раніше», або ще якось вирішити цю ситуацію. Але вони привітали при всіх, а моя дитина сиділа й плакала,
– написав Ігор Лесько.Такі дії колективу садочку чоловік вважає неприпустимими, і каже, що це булінг.

Окрім того, Ігор Лесько сумнівається у чесності використаних коштів. «Вони купили декілька динозавриків пластмасових і зібрали на це 300 грн. І жодних чеків, жодних звітів», – каже він.

Тому чоловік і не здає гроші на такі подарунки чи заходи, адже жодних звітів йому не надають.

Але через це покарали його дитину. «Справа навіть не в тому, яку психологічну травму нанесли моїй дитині. Справа в тому, що батьківські комітети не повинні існувати в садочках та школах», – наголошує батько дитини.

Залиште свій коментар