Така інформація з’явилася в російського телеграм-каналу «Агентство» з посиланням на слова анонімного учасника одного з московських музичних колективів. Російська влада намагається зробити все для того, щоб придушити противників війни.Надійне джерело новин  — підпишись на наш Telegram.

У Росії не зможуть виступати ті, хто проти війни

За словами музиканта, перед початком виступу його гурту, який готували минулих вихідних в одному з барів Москви, вони отримали список заборонених українських артистів. Серед них були Монатік, «Океан Ельзи», Надя Дорофєєва, Настя Каменських, Макс Барських, Світлана Лобода, Віра Брежнєва. Зазначимо, троє останніх після початку війни на Донбасі та окупації Криму продовжили будувати кар’єру в Росії.

У список потрапили й росіяни, які публічно засудили війну: Валерій Меладзе, Oxxxymiron, Максим Галкін, Борис Гребенщиков. Усіх цих виконавців тепер не можна запрошувати на концерти в державі-терористі.Також деяких виконавців змушують підписати письмову заяву про те, що вони не висловлюватимуться про війну в Україні. Російська влада продовжує придушувати власне населення. Все для того, щоб ніхто не дізнався правду про події, які відбуваються на території України. План Кремля з захоплення нашої країни провалився. Тепер окупанти від безсилля вбивають мирних мешканців, обстрілюють лікарні, пологові будинки, школи, інтернати тощо. А ті росіяни, які закликають зупинити війну, потрапляють під репресії диктаторського режиму.