У мережі показали фото київського під’їзду, який перетворили на Версаль

У мережі показали фото київського під’їзду, який перетворили на Версаль

У Києві є незвичайний під’їзд, який більше схожий на знаменитий Версаль.Фото незвичайної локації в спальному районі столиці показав паблік «Клуб корінного киянина».

Незвичайний під’їзд розташований на вулиці Райдужна, 11а. А все це диво створив столичний пенсіонер Володимир Чайка своїм коштом.Якщо в цю багатоповерхівку зайде людина, яка ніколи не була в музеї або в старовинному будинку, то вона буде в захваті – тут просто неймовірне поєднання стилів. І бароко, і модерн, і трохи класики. І все це у звичайній столичній багатоповерхівці!

Унікальні інтер'єри створив Володимир Чайка

Тут і ліплення, і килими. Стіни під’їзду прикрашають репродукції полотен відомих художників. У закордонні музеї можна не їздити! У незвичайному будинку багато жіночих портретів.За повідомленням видання «Сьогодні», саме дружина надихнула творця перетворити під’їзд на шедевр.

У незвичайному під'їзді багато жіночих портретів

Окрім картин, стіни цього дивовижного місця прикрашені позолотою, а біля сходових маршів установлено світильники «під старовину» і численні скульптури. Навіть стелі будівлі оздоблені різноманітною ліпниною – тут і янголята, і квіти.

Розкішний декор прикрашає навіть вхідні двері

Зазначимо, що якихось сто років тому під’їзди дохідних будинків столиці були також багато декоровані. Так що дідусеві-естету, за такий екскурс у минуле, варто сказати ДЯКУЮ!

Незвичайний під'їзд – на вулиці Райдужна, 11а

Я

Залиште свій коментар