У Маріуполі під час оборони «Азовсталі» загинули два одесити: у мережі розповіли про Героїв. Фото

У Маріуполі під час оборони «Азовсталі» загинули два одесити: у мережі розповіли про Героїв. Фото

У боях за Маріуполь під час оборони останнього українського форпосту – заводу «Азовсталь» – загинули двоє українських героїв. Одесити Віталій Блажко та Станіслав Узіков захищали Україну в лавах полку «Азов».Справжні патріоти України віддали життя за рідну землю 8 травня. Про це повідомляє одеське видання Vgorode.

«У Маріуполі під час оборони «Азовсталі» загинули одесити Віталій Блажко та Станіслав Узіков. Герої загинули 8 травня», – зазначено в повідомленні.Одесит Віталій Блажко («Хват») навчався в Академії Внутрішніх військ МВС України. Він ніс службу у складі полку «Азов» та захищав Україну після початку війни на Донбасі у 2014 році. А до війни служив у одеському «Беркуті».

Віталій Блажко ("Хват")

«Віталій Блажко був сміливим воїном, він назавжди залишиться в строю «Азова» і назавжди буде у пам’яті як справжній воїн та командир», – написав на своїй сторінці у Facebook Валерій Нестерук."Хват" захищав Україну не один рік

«З «Хватом» починали ще у 2011 році будувати Одеський центр організації «Патріот України», на базі якої навесні 2014 р. було створено батальйон «Азов». Життя «Хвата» було яскравим, сповненим неймовірних історій», – згадує Олег Симашко.

Воїн служив у полку "Азов"

Відомо, що Віталій Блажко був повним кавалером ордена «За мужність». Під час боїв на Світлодарській дузі у 2019 році він частково втратив ступні – але після протезування повернувся на фронт. Під час боїв за Маріуполь отримав четверте поранення. На його рахунку, кажуть побратими, – величезна кількість знищених окупантів.

Того ж дня загинув і Станіслав Узіков («Ріхтер»). До українських націоналістів він приєднався під час Революції Гідності.

Останні два з лишком місяці він воював за український Маріуполь.

Воїнові було 27 років, він би святкував черговий день народження 11 грудня.

Станіслав Узіков ("Ріхтер")

«Націоналіст, боєць «Азова», просто хороший хлопчина. Так ти і не закінчив свій великий піший перехід до Румунії», – згадує про загиблого воїна Олександр Вінницький.

Обидва мужні захисники загинули в бою, зі зброєю в руках, захищаючи свій народ і свою землю – найбільш почесна смерть для будь-якого воїна.

Залиште свій коментар