У Львові стендап-комік пожартував про загиблих українських воїнів: глядачі сміялися. Відео

У Львові стендап-комік пожартував про загиблих українських воїнів: глядачі сміялися. Відео

Київський ведучий та гуморист Олег Грюндік виступив зі стендапом у Львові, де невдало пожартував про загиблих воїнів ЗСУ. На диво, у залі такий гумор оцінили сміхом та оплесками.Грюндік виступав у межах Stand Up STREAM у львівському клубі-бомбосховищі СULT Comedy Hall. Відео із заходу розмістили на YouTube-каналі STAND UP Battle Club.

У стендапі комік згадав про грошову компенсацію сім’ям загиблих українських героїв та порівняв її із «тисячою Зеленського» за вакцинацію, яку дозволялося витратити лише у певних місцях.«Сім’ям загиблих воїнів ЗСУ компенсують 15 мільйонів гривень, чи чули таке? А ви знаєте, що їх можна витратити лише на книги, кінотеатри, спортзал», – видав гуморист.

Олег Грюндік

Невдалий жарт відразу став приводом для обговорення в мережі. Одні вважають, що тему війни, а особливо чиєїсь гибелі не варто торкатися в гумористичному аспекті, оскільки в суспільстві багато хто реагує на це гостро та болісно. Автора ж, на думку деяких коментаторів, варто було покарати.«Жарт про загиблих бійців ЗСУ та компенсацію – це що було? Ви серйозно?!», «Жарт про ЗСУшників – дно. Автору потрібно було виписати підсрачник, і тим самим закінчити виступ», – писали глядачі.

Знайшлися і прихильники іншої версії, які стверджують, що Грюндік жартував не про воїнів, а про державну програму.

«Де жарт про ЗСУшників? Був жарт про владу. Треба розуміти, що це гумор», «Це ж не серйозно, це стендап-комедія, а не офіційні речники політичних сил країни», – залишали інші коментатори.

Коментарі під відео
Коментарі під відео

Залиште свій коментар