У Кривому Розі мажор назвав захисників України «гарматним м’ясом» та побажав їм смерті. Фото і відео

У Кривому Розі мажор назвав захисників України «гарматним м’ясом» та побажав їм смерті. Фото і відео

У Кривому Розі мажор назвав захисників України «гарматним м’ясом» і побажав їм смерті. Особу «героя» вже встановлено.Ним виявився 22-річний Захар Палантін. Відео, на якому він хизувався, що пишається тим, що не допомагає українському війську ні грошима, ні гуманітаркою, виклав громадський та політичний діяч з Кривого Рогу Микола Колесник.

«Чувак, ти попав. Навіть манікюр не допоможе. І це карна справа як мінімум. Захаре, хлопчик, як у тебе справи?» – підписав відео Колесник.На відео 22-річний уродженець Кривого Рогу називає українських захисників «гарматним м’ясом», усіляко їх принижує і бажає їм смерті.

«Прийдуть орки – буду жити під ними спокійно. Мені пої*ати. І не треба мені розповідати про патріотизм ваш», – каже він на відео.
Я видно з двохвилинного потоку свідомості та прокльонів на адресу захисників України, істоті на відео не сподобалось, що його зупинили на в’їзді у місто і попросили показати вміст багажника – чим «зіпсували настрій».

Також Захара Палантіна обурило, що військові, яких він називає «тваринами», «мавпами» і багатьма іншими словами, «торкнулися машини» і «ледь не поцарапали її автоматом».

Згодом інформацію про справжнє ім’я негідника підтвердив його родич Володимир Палатін. Він зазначив, що того дійсно звуть Захаром Палатіним, він не мажор, але є зрадником України.

Володимир також побажав небайдужим мешканцям міста «вдалого полювання».

Наразі відомо, що Захар Палатін користується номером телефона +38 097 480 16 61. Українців закликають телефонувати і писати йому та передавати палкі привіти.

Також у мережі з’явилися державні номери авто, на якому пересувається зрадник, а також адресу його проживання. Тож є всі шанси, що з нього таки зіб’ють необгрунтовану пиху та пояснять, завдяки кому його досі не вбили російські окупанти, на яких він так чекає.

У мережі з'явився номерний знак автомобіля Захара Палатіна, його адреса та номер мобільного
Авто, яким користується Захар Палатін
І він сам
Залиште свій коментар