У Києві під час ракетного обстрілу загинула заслужена артистка України Оксана Швець

У Києві під час ракетного обстрілу загинула заслужена артистка України Оксана Швець

Унаслідок ракетного обстрілу російськими окупантами житлового будинку в Києві загинула заслужена артистка України Оксана Швець. Їй було 67 років.Зірка працювала на сцені Київського Молодого театру з перших років його становлення. Про трагічну новину повідомили в Facebook колеги артистки (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

«Непоправне горе в родині Молодого театру. Світла пам’ять талановитій акторці! Немає прощення ворогу, що прийшов на нашу землю!» – йдеться в повідомленні.Оксана Швець загинула в Києві

Оксана Швець народилася 10 лютого 1955 року. В 1975-му майбутня зірка закінчила театральну студію при театрі імені Івана Франка. Вже в 1986 році вона стала випускницею театрального факультету Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого.

Після закінчення навчання Оксана Швець працювала у Тернопільському музично-драматичному театрі, а згодом у Київському театрі сатири. Там вона зіграла в багатьох відомих виставах за мотивами легендарних творів.З 1980-го року почала виступати в складі акторів Молодого театру, а також зніматися в повнометражних фільмах. Зокрема, акторка засвітилася в таких кінокартинах: «Завтра буде завтра», «Таємниця «Святого Патріка», а також серіалах «Дім з ліліями», «Повернення Мухтара» тощо.

Оксана Швець знімалася у фільмах та серіалах

За свою плідну роботу в сфері культури удостоїлася звання заслуженої артистки України.

Оксана Швець нагороджена званням заслуженої артистки України
Залиште свій коментар